• Ви знаходитесь тут:

• ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

УВАГА!

На виконання наказу управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради від 10.10.2022р. № 186 «Про роботу закладів освіти Обухівської територіальної громади в умова загрози ракетних ударів по території Київщини», у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, відповідно до рекомендацій МОН України від 10.10.2022 щодо організаціїдистанційного навчання в закладах освіти через загрозу ракетних ударів по території Київщини, у Германівському ліцеї з 10 жовтня 2022 року для 7-9 та 11-го класу запроваджується дистанційне навчання .

Ми всі вже звикли до роботи онлайн. Тому продовжуємо працювати у звичному режимі. А саме: на платформі Zoоm, Google Classroom, електронна пошта.

У кожному класі з кожного предмету створено вайбер групи. Шановні батьки, з вашої згоди класні керівники додали і вас у ці групи. Слідкуйте за охопленням навчання дітей. Також ви можете переглядати успішність ваших дітей на порталі " Нові знання". Ми всі є учасниками освітнього процесу. Тільки у співпраці зможемо досягти бажаного результату навчання ваших дітей.
При виникненні запитань звертайтеся до класних керівників ваших дітей, або до директора ліцею.
Вкладення